O nás

Firma Jan Ženíšek vznikla v polovině roku 1998.

Především dlouhodobé, praktické zkušeností našich pracovníků, zejména  v oblasti  “klasické, průmyslové automatizace ”, jsou základním kapitálem naší firmy.

Na základě poptávky trhu jsme svoji působnost postupně rozšiřovali o další oblasti činnosti tak, abychom  byli schopni  zajistit  komplexní  řešení  problémů a potřeb technologické výroby v duchu nejnovějších trendů průmyslové automatizace.

 

Jsme si vědomi, že naše firma  svojí  velikostí  a  možným  finančním potenciálem není schopna konkurovat velkým firmám při dodávce a montáži systémů průmyslo- vé automatizace velkých technologických celků. Proto  filosofie  naší firmy vychází ze  spolupráce  se  zákazníky,   kteří  se  potýkají   při  výrobě  s  určitými  dílčími  problémy. Jedná se o problémy výroby, které  provozovateli znepříjemňují  běžný provoz technologické výroby a zároveň jejich vyřešení či odstranění má i nezaned- batelný dopad na produktivitu a efektivnost výroby. Jsou to především akce, které nejsou pro velké firmy zajímavé. Vyžadují užší spolupráci s „provozáky“ při řešení problému a  mnohdy  jsou tak časově  náročné, že v konečné fázi jsou pro velkou dodavatelskou firmu finančně nezajímavé.

Od založení firmy se naše působnost postupně rozšiřovala z oblasti regionu Ústí n. L. až na celou Českou republiku.

LOGO_Fenix_male

FENIX Trading s.r.o. | Slezská 535/2, 790 01 Jeseník

www.fenixgroup.cz

 

 

 

Kontakt

Jan Ženíšek V Průčelí 2
Ústí nad Labem
403 21
603 300 173 jan.zenisek@email.cz